Logo
تاریخ : دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
کد 619

اطلاعیه پذیرش دکتری سال 97

اطلاعیه دانشگاه بناب در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1397
بسمه تعالی
 اطلاعیه دانشگاه بناب در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1397  
با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph.D)، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرآیند دو مرحله ­ای خواهد بود. مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام پذیرفت و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان است که توسط دانشگاههای پذیرنده دانشجو صورت می­­ گیرد. در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می­­رساند:

1. حد نصاب دانشگاه:
داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است و نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده اند، در صورت دارا بودن حد نصاب مطابق کارنامه کد رشته محل های انتخابی که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است می توانند با مراجعه به وب سایت دانشگاه به نشانی (www.bonabu.ac.ir( نسبت به اطلاع از زمان مصاحبه برای ارزیابی تخصصی اقدام نمایند. بدیهی است داوطلبانی می­توانند جهت ارزیابی تخصصی در هر کد رشته محل دانشگاه درخواست ارائه نمایند که با توجه به کارنامه مذکور دارای حد نصاب در آن کدرشته محل می باشند.
 
2. برنامه زمانی ارزیابی تخصصی:
  جدول شماره (1) : کد رشته محل های مورد پذیرش دانشگاه بناب و تاریخ های مراجعه حائزین شرایط مرحله ارزیابی تخصصی
 
نام رشته امتحانی عنوان رشته- گرایش نام دوره تاریخ مصاحبه
فوتونیک فوتونیک روزانه 97/04/13
علوم ریاضی ریاضی محض-هندسه توپولوژی روزانه 97/03/28

3. مدارک مورد نیاز: 
-تکمیل فرم شماره 1 به صورت تایپ شده.
- اصل شناسنامه و کارت ملی و تصویری از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی.
- تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1397.
      - اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریزنمرات هر دو مقطع، همراه داشتن اصل پایان نامه کارشناسی ارشد الزامی  است.
  1. آن دسته از داوطلبان که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
  2. آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 97/06/31 در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل خواهند شد، می­بایست اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ 96/11/30 را همراه داشته و ارائه نمایند.
      - اصل فیش بانکی به مبلغ 500000 ریال بابت هزینه مصاحبه به شماره حساب درآمد اختصاصی دانشگاه بناب:  2177220407009 و شماره شناسه : 117431411 -بانک ملی)
      - اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات  و فناوری.

4. شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان:- احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (1) و (2) آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1397.

5. شرایط اختصاصی دانشگاه:
  1. 1. این دانشگاه فقط مصاحبه تخصصی و ارزیابی تحصیلی خواهد داشت لطفاً تمامی مدارک آموزشی و پژوهشی را به همراه داشته باشید. 
     2.5. برای دانشجویان دکتری تخصصی پذیرفته شده با رتبه کل زیر 10 (تک رقمی)، برای هر نیمسال مبلغ  10000000 ریال (معادل یک میلیون تومان) در سنوات مجاز (حداکثر 8 نیمسال) پرداخت خواهد شد.
     3.5. برای دانشجویان دکتری تخصصی پذیرفته شده با رتبه کل 10 الی زیر 20، برای هر نیمسال مبلغ 5000000 ریال (معادل پانصد هزار تومان) در سنوات مجاز (حداکثر 8 نیمسال) پرداخت خواهد شد.

6. محل برگزاری مصاحبه یا آزمون تخصصی:آذربایجان شرقی- بناب- دانشگاه بناب- دانشکده علوم پایه- طبقه آخر- اتاق کنفرانس معاونت آموزشی و پژوهشی- ساعت 9 صبح- 28 خرداد و 13 تیر ماه سال 1397.
(مصاحبه رشته فوتونیک: 13 تیر ماه سال 1397)
(مصاحبه رشته ریاضی گرایش هندسه: 28 خرداد ماه سال 1397)

7. نحوه درخواست پذیرش از دانشگاه:
بدیهی است نحوه پذیرش و ثبت نام متعاقباً از طریق وب سایت دانشگاه و سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
 
تذکر مهم: کلیه داوطلبانی که مرحله بررسی سوابق علمی و ارزیابی تخصصی را با موفقیت به اتمام برسانند و در ردیف
پذیرفته شدگان دانشگاه قرار گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط بوده و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

فرم شماره 1
  • نوشته شده
  • توسط مدير سايت معاونت آموزشی دانشگاه بناب
  • تعداد بازدید 495
نظرات شما
captcha refresh